Restaurant +420 602 125 269 restauracedd@seznam.cz

O nás

Vítáme Vás na stránkách jedné z nejlepších vietnamských restaurací v České republice.
Specializujeme se nejen na vietnamskou kuchyň, ale i obecně asijskou. Připravíme Vám jak pravé asijské speciality, tak i tradiční pokrmy.
Vietnamská restaurace Dong Do je situována na Praze 4. K restauraci patří i velký konferenční sál s kapacitou až 900 osob.

iSR 0002

Již od roku 1994

seperator

Vietnamská restaurace Dong Do po počátečním působení v Dejvicích nalezla skvělé podmínky v Praze 4 Libuši, kde je silná vietnamská komunita. To, že je restaurace hojně navštěvována právě lidmi z Vietnamu, je záruka pro obyvatele Prahy, že tady kvalitně vařit opravdu umí.

Dopravní dostupnost je kromě vlastních vozů (parking před domem) autobusy MDH (linky 113, 197, 331, 333 a noční 504), 15 minut ze stanice metra Kačerov, 20 minut ze Smíchovského nádraží.

Nejen vietnamská, ale i tradiční asijská kuchyň

Zveme Vás na kvalitní gastronomický zážitek, který si užijete v luxusních prostorách tradičně pojatých v duchu asijské kultury. Připravíme Vám nejen vietnamské speciality, ale i tradiční asijské chody jako jsou vydatné polévky z mořských plodů, pravé čínské „kung pao“ aj.

Šéfkuchař

seperator

Základním stavebním prvkem každé dobré restaurace je zkušený šéfkuchař, v našem případě je to Mr. Kang, který má zkušenosti z nejrůznějších restaurací a to jak z Asie, tak z Evropy.

Vietnamská kuchyně Dong Do se skládá zejména z těchto elementů

 • Křupavé kachní maso
 • Kuřecí na různé způsoby
 • Lahůdky z darů moře
 • Tradiční závitky, rýže, nudle

Nahlédněte pod pokličku naší asijské restaurace a prohlédněte si aktuální hlavní a denní menu

Vietnamská a asijská kuchyň u nás i u Vás

seperator

Restaurace Dong Do poskytuje rozsáhlé služby – můžete u nás poobědvat či strávit příjemný večer a to nejen u jídla, ale i zábavy. Pořádáme různé akce od svateb po firemní večírky a teambuildingy. Nabízíme velkokapacitní prostory pro více než 900 hostů. Chcete-li uspořádat párty ve svých prostorech, můžete využít i naše cateringové služby, které nabízíme nejen v Praze, ale i celé ČR. Rádi Vás též přivítáme v našem konferenčním sále, který je uzpůsoben pro pořádání firemních setkání, školení, workshopů či zmíněných teambuildingů.

Profi catering

Nedílnou a již velmi ověřenou součástí naší restaurace je catering pro externí lokality. Máte své místo a rádi byste Vaši akci okořenili asijskou kuchyní ve své nejlepší podobě? Ozvěte se nám se základními informacemi a my Vám předložíme profesionální nabídku.

Lokální i asijské nápoje

Kuchyně je sice základ naší restaurace, nicméně pamatujeme i na vhodný výběr nápojů. Ochutnat můžete asijské speciality jako vietnamská káva či pivo, ale zkrátka nepřijde ani ten, kdo trvá na českém Prazdroji nebo kávě Illy.

Každý den pro Vás

Otevřeno máme každý den od 9:30 do 21:00.

Můžete k nám tedy zavítat i na pozdní snídani.

Poslední objednávka jídla je ve 20:30.

Co o nás říkají

seperator
 • Měli jsme v této restauraci promoci. Naprosto úžasný a milý obsluhující personál. Skvělé jídlo z čerstvých surovin. naprosto doporučuji. Rádi se budeme vracet.

  Luděk Voigt,
  zákazník

 • Restaurace Dong Do je vynikající, nabízí kvalitní jídla a má rychlou a pozornou obsluhu. Zaslouží si pět hvězdiček.

  Marcel Winter,
  Předseda Česko-vietnamské společnosti